Yandan gövdeli bahçe şemsiyeleri

Yandan gövdeli bahçe şemsiyeleri günümüzde birçok alanda kullanılmaktadırlar. Özellikle yaz aylarında çok tercih edilen yandan gövdeli şemsiyeler farklı tasarımları ile kullanıcılarına çeşitli alternatifler sunaktadırlar.

Oval, kare, dikdörtgen, yıldız gibi farklı şekilleri bulunan yandan gövdeli şemsiyeler özellikle çay bahçelerinde, kafelerde, seyyar pazarlarında, sahillerde olmak üzere her türlü çalışmalar için kullanılabilmektedir. Yandan gövdeli şemsiyeler ahşap, metal ve demirden yapılabilmektedirler.

Zemin kısmına oldukça ağır bir aparat konulan şemsiyeler belirli ölçüler dahilinde yandan şemsiyeye uzanan bir kol bulunmaktadır. Bu kol şemsiyenin en iyi şekilde kullanılabilmesi için kolaylık sağlamaktadır. Renk olarak her türlü renkte üretilen ve satılan yandan gövdeli şemsiyeler, büzmeli ve sarmal olarak karlanabilmektedirler. Görünümleri ile oldukça şık olan şemsiyeler kullanım olarak gayet güvenlidir.

Yandan gövdeli şemsiye

Yandan gövdeli bahçe şemsiyeleri en çok otel ve havuz işleten firmaların tercihi olarak müşterilerine daha iyi hizmet vermek açısından tercih edilmektedir.

Bir otele gittiğinizde en önemli şeylerden birisi yıldızlarıdır ondan sonra temizliği ve lükslüğü sonra havuzu, plajı derken gider ama aslında en önemli şey güneşlenmesidir. Ne kadar lüks bir havuza giderseniz gidin veya otele güneşlenirken yanlış güneşlenme ciddi hastalıklara yol açmaktadır ve burada devreye şemsiyeler giriyor fakat sıradan şemsiyeler genelde etki etmediği için yandan gövdeli şemsiye daha çok tercih edilmektedir.

Tasarım konusunda lüks ve şık bir tasarımı olan yandan gövdeli şemsiyelerimiz fiyat olarak da ekonomik olmakla birlikte renk renk seçenekleri ve istediğiniz ölçüde tercih etmenizi sağlamaktadır ve bu sayede size uyum sağlar.