Yandan gövdeli bahçe şemsiyeleri

Yandan gövdeli bahçe şemsiyeleri


Yandan gövdeli bahçe şemsiyeleri günümüzde birçok alanda kullanılmaktadırlar. Özellikle yaz aylarında çok tercih edilen yandan gövdeli şemsiyeler farklı tasarımları ile kullanıcılarına çeşitli alternatifler sunaktadırlar.

Oval, kare, dikdörtgen, yıldız gibi farklı şekilleri bulunan yandan gövdeli şemsiyeler özellikle çay bahçelerinde, kafelerde, seyyar pazarlarında, sahillerde olmak üzere her türlü çalışmalar için kullanılabilmektedir. Yandan gövdeli şemsiyeler ahşap, metal ve demirden yapılabilmektedirler.

Zemin kısmına oldukça ağır bir aparat konulan şemsiyeler belirli ölçüler dahilinde yandan şemsiyeye uzanan bir kol bulunmaktadır. Bu kol şemsiyenin en iyi şekilde kullanılabilmesi için kolaylık sağlamaktadır. Renk olarak her türlü renkte üretilen ve satılan yandan gövdeli şemsiyeler, büzmeli ve sarmal olarak karlanabilmektedirler. Görünümleri ile oldukça şık olan şemsiyeler kullanım olarak gayet güvenlidir.

Yandan gövdeli şemsiye

Yandan gövdeli bahçe şemsiyeleri en çok otel ve havuz işleten firmaların tercihi olarak müşterilerine daha iyi hizmet vermek açısından tercih edilmektedir.

Bir otele gittiğinizde en önemli şeylerden birisi yıldızlarıdır ondan sonra temizliği ve lükslüğü sonra havuzu, plajı derken gider ama aslında en önemli şey güneşlenmesidir. Ne kadar lüks bir havuza giderseniz gidin veya otele güneşlenirken yanlış güneşlenme ciddi hastalıklara yol açmaktadır ve burada devreye şemsiyeler giriyor fakat sıradan şemsiyeler genelde etki etmediği için yandan gövdeli şemsiye daha çok tercih edilmektedir.

Tasarım konusunda lüks ve şık bir tasarımı olan yandan gövdeli şemsiyelerimiz fiyat olarak da ekonomik olmakla birlikte renk renk seçenekleri ve istediğiniz ölçüde tercih etmenizi sağlamaktadır ve bu sayede size uyum sağlar.

En çok tercih edilen oldu!

Yandan gövdeli bahçe şemsiyeleri tatil bölgelerinde normal şemsiyelere göre daha lüks ve şık duran şemsiyelerden olan yandan gövdeli şemsiye otellerin, havuzların, aqua parkların ve müstakil evde oturanların tercih ettiği şemsiye tarzıdır.

Kaliteli kumaştan imal edilen şemsiyeler rüzgardan, yağmurdan, çamurdan etkilenmez ve dayanıklıdır.

Müstakil evde oturanlar bahçelerinde bahçe şemsiyesi ( bahçe şemsiyesi linki ) veya yandan gövdeli şemsiye tercih ediyor ve bunun sebebi ise bahçelerine koydukları masa sandalyenin yanına ekstra dekorasyon olarak ve yağmurdan etkilenmemek ve şemsiyenin altında çaylarını yudumlamak için tercih etmekdedir. Yandan gövdeli şemsiye fiyatlarımı öğrenmek için tıklayınız.

Genel Özellikleri

  • Yandan Gövdeli Bahçe Şemsiyeleri Gövdesi yanda bu nedenle ortada gövde borusu yer işgal etmez daha fazla gölge alanına sahip olursunuz.
  •  Açı verebilme özelliği sayesinde 3 farklı açıda daha fazla gölge verir.Bu sayede güneş yön değiştirse bile şemsiyeye açı vererek gölge sağlayabilirsiniz.
  •  360 derece dönebilme özelliğine sahip kaidesiyle kolaylıkla istediğiniz yöne dönebilir.
  • Mermer kaidesi 165 kg dır.
  • Tercih olarak akrilik veya polyester kumaş kullanılabilir.
  •  Tamamı Akaydın şemsiye üretimidir.
  • Kapalıyken kendine doğru toplanır ortada yer işgal etmez.
  • Tekerlekleri sayesinde istenilen yere götürülebilir.
  • Mekanizmasında yelkenli ipi kullanılmıştır kopması çok zordur.
  • Venge rengi veya beyaz renk profil seçeneği vardır.(Diğer renkler için lütfen firmamıza ulaşınız)

Yandan gövdeli şemsiyeyi yazın sıcaktan bunaldığınızda serin bir gölge ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda kullanırsınız. Sabah bahçenizde güzel bir kahvaltı ederken sizi güneşten koruyacak bir sistemdir.

2,5 x 2,5 Yandan Gövdeli Bahçe Şemsiyeleri

2.5-x-2.5-yandan-gövdeli-semsiye

3 x 3 Yandan Gövdeli Bahçe Şemsiyeleri

bahçe-şemsiyesi

3,5 x 3,5 Yandan Gövdeli Bahçe Şemsiyeleri

bahçe-şemsiyesi

Ürünlerimizden Bazıları