Restaurant Şemsiyeleri

Restaurant Şemsiyeleri , restaurantlarda kolay kullanımlı olan şemsiye tarzıdır sizlere önerceğimiz gibi yazın çok sıcak olan güneşten koruyarak serin bir ortamda kahvenizi yudumlayabileceğiniz, yemeğinizi yiyebileceğiniz ve müşterilerinize konforlu bir ortam sağlamanız için en uygun şemsiye türüdür.

Müşterilerimiz daha çok bacalı şemsiye türünü tercih etmektedir, bunun sebebi ise baca sayesinde şemsiye içerisinde içilen sigara, nargile gibi tütün ürünlerinin kokusunu ve dumanını dışarıya çıkmasını sağlamaktır ve bunun yanı sıra rüzgarlı havalarda ise rüzgarı dışarıya çıkarmaya yarar.

Yazın güneşten koruyan şemsiyemiz kışın ise yan taraflarını kapatarak güzel ve sıcak bir ortam sağlayarak müşteriyi konforlu bir alanda tutmaktadır.

Cafe Restaurant Şemsiyeleri

Restaurant Şemsiyeleri ve Avantajları avantajları avantajları diğer cafelere göre daha çok müşterileri sizin cafenize yönlendirecek ve yağmur, kar, rüzgar ve fırtınadan koruyacaktır. Isıtıcılarınızı şemsiye içine monte ederek Cafe ve Restaurantınızı açık havada ‘da kullanarak ortamı ısıtabilirsiniz.

Ekonomik ve tasarım harikası olan cafe restaurant şemsiyesi küçük veya büyük mekan fark etmeksizin sizin mekanınızın ölçülerine göre ayarlanıp şık bir görünüm kazandırmaktadır. Dekorasyon olarak bile yaptırabileceğiniz şemsiyelerimiz iç mekan ve bahçede daha az yer kaplayarak sizlere fayda sağlamaktadır.

Tasarım harikası olan cafe restaurant şemsiyesi tam ortadan değilde yanlardan da ayarlanarak mekanınızda ki çirkin görüntüyü ortadan kaldırıp lüks bir hale getirmektedir.

Sizde müşterilerinize daha güzel sıcak veya serin, yağmur veya kar’dan, rüzgar ve fırtınadan korumak için şemsiyelerimizi ( link ) tercih edebilirsiniz.