AKRİLİK KUMAŞLAR

Özet:Dış mekanlarda kullanıma uygun olarak ispanya’da üretilirler.Akrilik iplikten pamuktan boyama yöntemiyle renklendirirler.Solmaz özelliğe sahiptir fabrika 7 yıl solmaz garantisi vermektedir.Işığı yaklasık yuzde seksen oranında keser.Uv ışınlarından korur.Su tutmazlık apresi sayesinde su tutmaz özelliğe sahiptir.Dokumadır ısıyı iletmez.Birçok renk seçeneğine sahiptir.

Tentelerde kullanılan akrilik kumaşlar ortama gösterdiği uyum sayesinde mekanlarda şık bir görüntü oluşturur.Üzerine serigraf ile logo ve yazı yazılabilir.Teknelerde kullanılabilir hem döşemelik hemde tentesi için uygundur.

akrilik kumaşlar

ACRILLA

ACRILLA – 100% SINIRLI GARANTİLİ ÇÖZELTİ BOYALI AKRİLİK KUMAŞLAR

Garanti özellikle normal güneş, tuzluluk ve genel atmosferik etmenler nedeniyle oluşan renk bozulmaları, ve kumaşın dayanıklılık kaybını kapsamaktadır.

Garanti özelilkle ACRILLA kumaşını kapsamaktadır. Üretimde ve kurulum maliyetini (kurucu yada parekendeci tarafından talep edilebilir) kapsamamaktadır. 3. Kişilerce kumaşa uygulanan işlem, garantiyi geçersiz kılar.

Garanti, kazaları,sürtünmeden kaynaklı etmenleri, su istimali, dikkatsiz yada hileli hareketleri kapsamamaktadır. Garanti şu durumlarda geçersizdir; uygunsuz kullanım yada kurulum, temizlik talimatına uyulmamasıda garantiyi geçersiz kılabilir.

ACRILLA tentelenin veya güneşliklerin bileşeni olabilir. Garanti parekendeci veya kurucuya talep edilmelidir.Garanti bütün ödemeler olana kadar geçersizdir.

Bizim sorumluluğumuz açıkca sınırlıdır bu garantiye. Satın alma ile ilgili kanıtları istem hakkımız rezerve edilmiştir.Garantiye uymak onun uzaması anlamına gelmez, satın alının gün garanti etkili olur.Bütüm iddialar belgelenmiş olarak DIACIT e mail atılmalıdır.

Koruma ve Temizleme İşlemleri:

Acrilla Kumaşının yumuşak kılla veya duru su ile temizlenmesini tavsiye ederiz. Yerleşmiş lekeler için renksiz deterjan ile ılık su ile karıştırmalıdır ve durulanmalıdır.

Tente kurulumu için sarılmadan önce tam olarak kurulması çok önemlidir.Eğer kurumadan kapatılmak durumunda kalınırsa, hava ile kurutulmalıdır, sıcak ile değil.

Bizim Acrilla kumaşlarımızın su iticilik özelliği vardır, TEFLON by DuPont kullanarak. Bu özellik zaman içerisinde, hava koşulları ve temizlik nedeniyle azalır, ancak tekrar farklı maddelerin uygulanması ile sağlanabilir.

Bizim ACRILLA kumaşımız kuru ütüyü kabul eder, 66 derecenin altı ve sentetik mode ile. Buhar vermeyiniz.

Bu yazıda her çeşit lekeye nasıl yaklaşılması gerektiğini söylemek olasılıksız olduğundan, daha fazla bilgiye veya yardıma ihtiyac duyulması halindende bizimle irtibata geçiniz.

AKRİLİK KUMAŞ FİYATLARI

Şemsiyeler içinde uygundur bordo siyah sarı kırmızı mavi beyaz krem bej antrasit turuncu gibi birçok rengi mevcuttur.

akrilik kumaşlar
renk-kartelası-kumaş
kumaş-kartelası-3
kumaş-kartelası
kırmızı-kamuflaj-kumaş
Kamuflaj Kumaş