Anasayfa /  Ürünlerimiz  / Kamelya-Gazebo


kamelya-detay
kamelya
kamelya-ayağı

Kamelya-Gazebo nedir?

Öncelikle kamelya ile gazebo aynı şeyler.Kamelya dört ayak üzerinde duran tente ya da çatı demektir.Biz bu türün alüminyum olarak bahçelerde teraslarda kullanılmak üzere bir modelini geliştirdik.Dört ayağı ister sabit bir yere montajlı olarak isterse bir mermer üzerine montajlı olarak kullanabilirsiniz.Kumaş olarak Akrilik kumaş 7 yıl solmaz garantili ya da polyester dokuma kumaş çeşidimiz vardır.

Kullanım yerleri bahçelerde ortada ayak istemeyip daha fazla alanı kapatmak isteyen tüketiciler için uygundur.Kurulumu 2 kişiyle yaklaşık 15 dk sürer.Perdeli yada yanları kapalı yapılabilir.Baca özelliği ile rüzgara karşı mukavemeti arttırılmıştır.

Kamelya Fiyatları

Kamelya fiyatlarımız ölçü kumaş özelliklerine göre çeşitlendirilmiştir.4×4, 3.5×3.5, 3×3 gibi ölçüleri vardır.

Kullanım özellikleri tercih edilme sebepleri

  • Sabit olduğundan gücünü yere montajdan alır uçması zordur.
  • Kenarları kapatıldığında kışın soğuktan korur.
  • Perdeleri kapatarak içeride gözükmezsiniz ve güneşten korunursunuz.
  • Yağmurda içerisine sığınarak ıslanmazsınız.Korunursunuz.
  • Araba garajı olarak kullanabilirsiniz.
  • Eşyalarınızı ıslanmaktan kurtarırsınız.
  • İstediğiniz zaman sökerek başka yere montaj edebilirsiniz.
  • Birleştirerek daha büyük alanlar elde edersiniz.Örneğin 4 x 4 kamelyayı yanına bir 4 x4 kamelya ile 4 x 8 yamelyaya dönüştürebilirsiniz.Sonsuz kombinasyon yapar yerinize göre kurabilirsiniz.
  • Birleştiğinde aralardan su gelicek diye endişe etmeyiniz oluk sistemiyle bu sızmayı kontrol altına alabilirsiniz.

Evinizin bahçesinde , otelinizde ,restauran ve cafenizde veya istediğiniz her yerde gölge ve korunaklı alan istiyorsanız kamelyalara göz atın tamamı bizim ürettimimiz ve kalıplarımızdır.Herhangi bir rüzgardan kaynaklı hasarda ve diğer hasarlarda yedek parçamız kendi üretimimiz olduğundan sıkıntı çekmezsiniz.

Yerinizin ölçüsünü ve kullanma amacınızı belirterek bizi arayın yerinize hangi modelin uygun olacağını beraber tespit edelim bizi aramadan önce yerinizin enini boyunu ölçerseniz size daha detaylı yardımcı olabiliriz.

Yerli üretim

Unutmayın Yerli imalattan ürün almak ülkemize katkıdır .Çin mallarıyla kıyas edilemeyecek kadar kaliteli ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin talebini karşılamak üzere üretiliyor.Üretmekten gurur duyuyoruz

Modellerimiz ve fiyatlarımız konusunda size yardımcı olabilmek için lütfen 0216 429 84 97 telefon numarasını arayın. size uygun avantajlı fiyatlar taksit seçenekleri ve kampanyalardan yararlanın

.Akaydın şemsiye Suncool marka ürünleriyle 1950 li yıllardan beri sektörde. Bize mail atarak ulaşabilirsiniz akaydinsemsiye@gmail.com mail adresimizdir…

 

 

KAMELYA GAZEBO

 

Kamelya

Perdeli akrilik kumaşlı