Dev bahçe şemsiyesi

Dev bahçe şemsiyesi

Gün geçtikçe iklim değişikliklerinden etkilenen dünyamızda sıcaklılıklar artıyor güneşin yakıcı etkisi iyiden iyiye kendini daha fazla gösteriyor.Güneşten korunma ihtiyacıda bu nedenden ötürü dahada önem kazanıyor.Dev bahçe şemsiyesi açık havada tek direk üzerinde maksimum boyutlarda gölge sağlamak amacıyla üretilmiştir.Suncool markası altında maksimum boyut 6×6 olmak üzere üretilmektedir.En büyük modeli 36 m2 alan kaplar. Kafelerin restaurantların bahçelerinde korunaklı bir alan yaratır.Günümüzün sorunlarından olan uv ışınlarının cildimize zararları bilinmektedir üzerindeki uv korumalı kumaş sayesinde bu ışınların cildinize gelmesinden büyük oranda kurtulursunuz.

Gölgeler insanların ve hayvanların güneşten korunmak için sığınak noktasıdır malesef doğal gölge kaynağı olan ağaçları biz insanlar yok ediyoruz betonarme yapılar yapıyor çevreyi kirletiyoruz.

Akaydın şemsiye,şemsiye üretirken birden fazla özelliği müşterilerine sunmak görevini üstleniyor örnek olarak şemsiye içerisinden geçirilen elektrik sistemi ile kışın ısıtıcı montajı yazın ise soğutucu fan montajı yaparak serinleye bilirsiniz.Yine dev bahçe şemsiyesinin yan taraflarını kapatabilir kış bahçesi haline getirebilisiniz.Bu seçenekler için mutlaka bizimle iletişimi geçin.Rüzgara maksimum dirençli olan şemsiyelerimiz 20 km rüzgara kadar sizlere konforlu bir gölge alanı sağlar ayrıca yağmurdanda korur.

Dev bahçe şemsiyesi modelleri

*Teleskopik model:Mekanizma ile açılır kapanır sisteme sahiptir açarken kısalır kapanırken uzar bu sisteme teleskopik sistem denir faydası kapatırken veya açılırken altındaki sandalye masaya değmez,teleskopik şemsiyeler ek kollar yardımıyla rüzgara karşı daha mukavemetli hale gelirler.en fazla 6 x 6 modeli bulunur.

*ipli model:ip yardımıyla açılıp kapanır klasik açılıp kapanma özelliğine sahiptir.En fazla 4 x 4 modeli bulunur.

*Yandan direkli şemsiye:Gövdesi yanda olan modeldir bu sayede ortada direk olmaz engel teşgil etmez.2.5 x 2.5 – 3×3 – 3.5 x 3.5 modelleri bulunur.

*Kamelya modeli:Dİrekleri dört köşededir ortada direği yoktur.En büyük modeli 5 x 5 dir.

Dev bahçe şemsiyesi fiyatları

Model ve ölçüye göre fiyatlarımız değişiklik gösterir mağaza kısmımızdan fiyatları görebilirsiniz.modelerimizi inceleyerek bizi arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.Size uygun modeli belirlemeden önce kullanacağınız yerin ölçüsünü alınız bu sayede size daha iyi yardımcı olabiliriz.kkartı vb ödeme şekilleri için lütfen danışınız.Kumaş renk seçenekleri sitemizde mevcuttur.

GÖLGELİ GÜNLER DİLERİZ.

Akaydın şemsiye branda 0216 429 84 97

 

Bahçe için Modelllerimiz

Teleskopik Bahçe Şemsiyesi Eko

4,490.008,590.00

Bahçe için Modelllerimiz

Teleskopik Bahçe Şemsiyesi

4,731.0017,360.00