Şemsiye Kumaşı Satışı

1954 yılından beri bahçe şemsiyesi konusunda uzman kadromuzla, tüketicilerimize hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye’de ve dünyada satışı gerçekleştirilen şemsiyelerimiz, kalite ve geniş ürün çeşitliliği özellikleri ile ilerlemeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini esas alarak, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde, kaliteli makinalarla, ustalıkla üretilen bahçe şemsiyelerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. İsterseniz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel ölçülerde, özel tasarımlara sahip ürünleri de satın alabilirsiniz. Şemsiye kumaşı satışı alanında uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunan şirketimiz, tasarımları ile de sizleri memnun etmeyi amaçlıyor. Bu şemsiyeleri otellerde, restoranlarda, pastanelerde, teraslarda, bahçelerde ve daha pek çok alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Şemsiye Kumaşı Satışı – Şemsiye Çeşitleri

Geçmişten günümüze kadar sağlığın korunmasında da etkin rol oynayan şemsiyeler, geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve bütçeye hitap ediyor. Güneşten ve yağmurdan korunmak için kullanılan şemsiyeler, kullanılan kumaşın özelliklerine ve kullanım alanına göre çeşitlilik gösteriyor. Şemsiyelerin kullanım alanlarının artması ile şemsiye türleri de artmıştır. Isıyı ve suyu geçirmeyen özellikteki dayanıklı kumaşlarla üretilen şemsiyeler, boyut ve iskelet yapısı açısından da farklılık göstermektedir. Başlıca şemsiye çeşitleri ahşap şemsiye, kare şemsiye, motorlu şemsiye, plaj şemsiye ve su geçirmez şemsiye olarak sıralanabilir. Şemsiye kumaşı satışı, şemsiyenin kullanım alanına ve sizlerin taleplerine bağlı olarak gerçekleştirilir. Bilgilendirme ve siparişleriniz için sayfamızı ziyaret edebilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

Şemsiye Kumaşı Satışı – Fiyatlandırma

Geniş kullanım alanına sahip şemsiyelerin fiyatları, tasarımına ve kullanılan kumaşın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Dayanıklı ve estetik bir görünüme sahip olması amaçlanarak tasarlanan ürünler ileri teknoloji makinalarla titizlikle üretilir. Üründeki bu tasarım ve işçilik fiyatlandırmada etkili olan noktalardandır. Şemsiye kumaşı satışı konusunda fiyatlandırma yapılırken göz önünde bulundurulan bir diğer nokta ise ürünün rengidir. Seçtiğiniz kumaşın ve şemsiyenin üretimi, bakımı, onarımı garantili olarak firmamızca gerçekleştirilmektedir. Dünyanın birçok ülkesine satışını gerçekleştirilen ürünlerimiz, her geçen gün tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Siz de istediğiniz ürünün tasarımını, kullanım alanını, sayısını ve kumaşını belirterek kaliteye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.