Anasayfa   /  Ürünlerimiz  /   Bahçe Şemsiyeleri


Bahçe için Modelllerimiz

3m x 3m Kare Bahçe Şemsiyesi

3,080.005,610.00

Bahçe için Modelllerimiz

3m x 3m Yandan Gövdeli Bahçe Şemsiyesi

6,825.008,815.00

Bahçe için Modelllerimiz

Teleskopik Bahçe Şemsiyesi

8,430.0019,100.00

Bahçe için Modelllerimiz

3 m. Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

2,310.004,180.00
Bahçe Şemsiyeleri
4x4-lux-model-büyük şemsiye
4x4-eko-model-şemsiye

Bahçe Şemsiyeleri

Bahçe Şemsiyeleri evinizde, mekanınızda, cafenizde, restaurantınızda veya bir toplantı dernek vb yerlerde en çok tercih edilen şemsiye türlerinden birisidir.Bunun nedeni ise bahçe şemsiyeleri sayesinde evinize gelen misafirlerinize güzel şık ve havuz kenarına kurduğunuz şemsiyenizin altında masa sandalye atarak birlikte mangal yapıp yemeklerinizi yediğiniz çayınızı içtiğiniz bir ortam sağlar.

Cafenize gelen müşterilere bahçede nargile keyfini yaparken çaylarını yudumlamaya veya romantik bir akşam yemeğinde en güzel seçenektir. Bu şemsiye rüzgardan ve soğuktan sizleri koruyarak sıcak bir ortam sağlamakla birlikte güveni de artırır ve dekorasyon açısından şık bir görün sağladığı için cafeniz de lüks ve şık olacaktır böylece müşterileri daha çok kendinize çekebilirsiniz.

Kışın insanların çoğu dışarıya çıkmak istemez soğuk, kar, yağmur veya rüzgardan dolayı üşüdükleri için genelde kapalı ve sıcak ortamları tercih ederler restaurantınız da veya cafenizde bahçe şemsiyesi kullanarak müşterileri çekerek rüzgar geçirmeyen, soğuk ve kar gibi olaylardan müşterilerinizi uzak tutarak güzel ve sıcak bir ortam sağlayabilirsiniz.

Çok amaçlı olan bahçe şemsiyesi yazın  yanları ve üst tarafı açılarak serin ve gölgeli bir ortam sağlayarak sizleri serinlettiği gibi kışın işe bahçe şemsiye’ nin iç taraflarına ısıtıcı cihazlarınızı takarak müşterilerinize sıcak ve güzel bir ortam sağlamanıza en güzel yardımcı araçtır.

Herkes dışarıda üşürken sizin müşterileriniz, sevdikleriniz veya dostlarınız sıcak bir ortamda bahçe keyfi sürmeniz için yardımcı olan bahçe şemsiyesini tavsiye etmekteyiz.

Bahçe şemsiyeleri her türlü bahçeye uygundur ; villa bahçeniz de , bağ bahçesinde, konut bahçesinde, apartman bahçeniz de, terasınız da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Müstakil evinizin bahçesin de en güzel şekilde havuz veya süs havuz kenarın da harika bir dekorasyon olarak tercih edilen bahçe şemsiyesi görünüş ve kullanış açısından en çok tercih edilen şemsiyedir.

Evinize gelen misafirlerinizi bahçenizde doğal ve lüks bir ortam da eşiniz ve dostlarınızla birlikte güzel bir akşam yemeği yiyip çayınızı içerken yanında sigara ve nargileyi tüketebileceğiniz ve bacalı bahçe şemsiyesi sayesin de kokuyu ve dumanı dışarıya atarak güzel bir ortam sağlar.

Bahçe şemsiyeleri aparatları ile toprağa gömülerek veya su kalıpları, mermer ile yere sabitlenerek güvenilir şekilde hiçbir rüzgar ve fırtınadan etkilenmeden sıcak bir zemin hazırlar.

Kışın soğukta sizi ısıtan bahçe şemsiyemiz yazın ise tam tersi görevini yapmaktadır, yani yazın da kavurucu güneşin sıcaklığından sizleri uzak tutarak serin ve ferah bir ortam sağlamaktadır. Kumaş kaplaması ile yan tarafları açılarak rüzgar ve esintiyi içerisine aldığı gibi gölge bir ortamda rahatça oturmanızı sağlayan bahçe şemsiyemiz ile sizde sürekli mutlu olucaksınız. Bahçe şemsiyesini tercih eden müşterilerimiz daima mutlu.

Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi
Kare Bahçe Şemsiyesi

Cafe veya restaurantınız da sigara yasaklarına bulunmuş en güzel seçim olan bahçe şemsiyesi hem müşterilerinizi mağdur etmeden hem de kendiniz mağdur olmadan güzel ve ihtiyaçları karşılayacağınız bir ortam hazırlamanıza yararlı olacaktır.

Bildiğiniz üzere kapalı ortam da sigara içmenin yasağı çok büyük miktarlar da bir de işletme iseniz ve buna göz yumuyorsanız çok ayrı cezalara tabi tutuluyorsunuz, işletmenizi mühürlemeye kadar bu cezalar giderken müşterilerde çayın yanına, yemek yedikten sonra sigara içmek istiyor ve buna en güzel çözüm işletmenizin bahçesin de boş alana kuracağınız bahçe şemsiyesi sayesinde her iki tarafın da ihtiyaçlarını karşılayarak ne siz mağdur olacaksınız ne de mağdur edeceksiniz.

Bahçe şemsiyeleri dekorasyon olarak da ev, iş yeri, bahçe, villa, müstakil ev, bağ bahçesinde en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. İçerisinde kapanabilen yan aparatlar ile hoş bir ortam sağlayan bahçe şemsiyesi dekore edilip içerisine şark köşesi, masa sandalye, tablolar televizyon, oyun konsolları gibi bir çok şey konularak süslenip şık bir hal alabiliyor.

Peki ya kışın ne oluyor? Bahçe şemsiyelerimiz kışın etrafı kapanarak ve kaliteli kumaşlarla kaplandığı için yağmur yağdığında ıslanacak mıyız sorusu herkesin aklındadır. Asla yağmur veya kar geçirmeyen bahçe şemsiyemiz rüzgar ve fırtına da geçirmez ve güzel bir ortam sağlayarak sizleri hiç rahatsız etmez.

Yazın nolucak diyorsanız yan taraflar kapandığı gibi açılıp ve üst tarafta oynadığı için serin ve ferah bir ortam sağlayan bahçe şemsiyemiz her türlü kullanıma açıktır.

Şemsiye Ayağı Sac
şemsiye-bidonu

Modern Bahçe Şemsiyeleri

 • Ekonomiktir : Diğer şemsiyelere göre fiyatları daha düşüktür bunun sebebi profilleri,mekanizma sistemi ve alt ağırlık olarak bidon kullanılabilmesidir.
 • Hafiftir: Mekanizması olmadığından ve profil kalınlığından dolayı Klasik bahçe şemsiyesi kilo olarak diğerlerine nazaran hafiftir.
 • Nakliyesi kolaydır: Binek araçlarla dahi sevki gerçekleşebilir.Bu sebeple kargo ücretleri de diğer şemsiyelere nazaran daha ucuzdur.
 • Kumaş seçeneği vardır: Polyester dokuma kumaş veya akrilik kumaşla üretilebilir.
 • Promosyon şemsiyelerin klasmanında ama onlardan daha mukavemetlidir Klasik bahçe şemsiyesi .
 • Kolları fedellidir. Yani boş alüminyumdan oluşmamaktadır ortada kolonları vardır.
 • Bacalı üretilebilir: Baca şemsiyenin rüzgara karşı mukavemetini arttırır. Hava çıkışını sağlar.
 • Tamamı sertleştirilmiş alüminyumdan yapılmıştır. Paslanma yapmaz.
 • Elektro statik toz boya ile boyanmıştır. Fırın boya diye de tabir edilen bu sistemde yüzeye yapışan boya darbe görse bile dağılmaz.
 • Pek çok dondurma firması bu şemsiyelerden kullanır. Algida, Coca cola, Çaykur , vb.
 • Akrilik kumaştan yapılırsa 7 yıl solmaz kumaş garantisi altındadır. Ayrıca akrilik kumaş özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

       Bahçe şemsiyeleri ve fiyatları

Avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek için ana sayfamızdan mağaza bölümüni ziyaret ediniz.Bahçe şemsiyesi fiyatları ürün özellikleri ve kumaş kalitesine göre farklılık gösterir.